استراتژی های پیشرفته ی تولید پست اینستاگرام (قسمت دوم)


تولید پست اینستاگرام با استراتژی های پیشرفته

در مقاله ی قبل قسمت اول از استراتژی های پیشرفته ی تولید پست اینستاگرام صحبت کردیم ،چندین مورد آن را بررسی کردیم .
امروز در این مقاله قصد داریم استراتژی های جدیدی را با شما به اشتراک بگذاریم.

اینستاگرام کاملا روی محتوای بصری جذاب تیکه دارد. با این حال، برای پست گذاری عکس هایی که فالوور ها را جذب میکند و تعامل را بالا ببرد، به علم و هنر احتیاج دارید.
شما که نمی‌خواهید عکس هایتان مردم را از صفحه اینستاگرام تان دل زده کند، می‌خواهید؟

تولید پست اینستاگرام
کالاهایی که فیزیکی هستند.

اینها کالاهای فیزیکی مثل لباس، ساعت مچی، مکمل های سلامتی و از این قبیل هستند.

در اینجا، عکس های بسیار با کیفیت کلید کار است.شاید مجبور شوید عکاس حرفه ای برای تولید این عکسها را استخدام کنید.

متوجه شدم که برای کالاهای پوشیدنی اضافه کردن عوامل انسانی به تبلیغ (مانند شخصی که پیراهن را پوشیده باشد، مچ دستی که دستبند به دور آن بسته شده باشد و…) در مقایسه با عکسی که آیتم را به تنهایی نشان می دهد تعامل بالاتری (و تبدیل های بالاتری به فروش) را باعث می شود.


در ضمن متوجه شدم که بهتر است حداقل واژه روی عکس ها قرار بگیرد در بعضی مواقع جمله ها و کلمات بیش از حدی روی عکس گذاشته میشود که آن را برای بیننده اینستاگرام تحمل ناپذیر می‌کند.
این را در تعامل کمتر فالوور ها با عکس هایی از من که متن های سنگین داشتند متوجه شدم.
یادتان باشد شما در بهترین حالت فقط یک ثانیه وقت دارید که توجه مخاطبان اینستاگرام تان را به خود جلب کنید؛ پس با تبلیغات زرق و برق دار پر شده از متن خسته شان نکنید.

مثلا توجه کرد ام که عبارت های کوتاه ولی موثر انگیزشی تعامل را بیشتر می‌کند. البته این به جایگاه بستگی دارد؛ چون بعضی جایگاه‌ها برای اینجور عبارات مناسب نیستند.

بعضی از آگهی های موفقی که در اینستاگرام دیده ام از نشان ضخیم فراخوان به انجام دادن یک اقدام استفاده کردند. عکس ها را با فراخوان و انجام داده یک اقدام به صورت طراحی ضخیم و فراخوان به انجام دادن یک اقدام به صورت طراحی ظریف امتحان کنید تا بفهمید کدامشان بهترین تبدیل به نتیجه را دارد.

قرار است محیط طبیعی در عکس بسازید، ولی نه به قیمت ناتوان شدن فالوور ها در رمزگشایی از پیام تان را دور کردن توجه از کالایی که می خواهید بفروشید شما ترکیب سالم از طبیعی بودن و بازاریابی را در عکستان می‌خواهید.

معمولا دیده می‌شود که گذاشتن مطالب بیش از حد روی تبلیغ ها از نظر لایک شدن نظر دادن و انجام فروش به تعامل پایینی منتهی می‌شود این خریدار احتمالی را میپراند و شما را از هدف کلیتان (فروشی کالا) دور می کند، نه متن بیش از حد روی عکس بگذارید نه آنقدر ویرایش گرافیکی اش کنید که پیام اصلی تان در آن مدفون شود .

ترفند ماهرانه : محصول را از زوایای مختلف به نمایش بگذارید. حتی می توان چند پیام را در یک قاب ترکیب کنید.

بعضی از موفق ترین عکس ها در جایگاه های مد و زیورآلات این تکنیک را برای تعامل بهتر و تبدیل بیشتر در صف فروش شان را به کاربرد برده اند.

اینستاگرام که به شما امکان آپلود چند تصویر را روی یک پست می دهد و خریداران بالقوه گزینه‌های زیادی می دهد که آنها را به خرید محصولات ترغیب کند!

آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *