سوالات متداول

آیـا سـوالی داریـد؟

گروه نیماد چگونه می تواند به شما کمک کند؟

نیماد محل بهبود بینش و افزایش مهارت های شغلی برای شماست.

در این مجموعه ما تلاش می کنیم تا با آموزش در قالب های مختلف همراه با ارائه سرویس ها و خدمات به شما و کسب و کارتان در جهت رشد و نو شدن کمک نماییم.

آموزش های گروه نیماد به چه صورت هستند؟

آموزش های گروه نیماد در دو دسته به صورت مقالات و کارگاه های آموزشی ارائه می شود همچنین شما می توانید از طریق پر کردن فرم در خواست مشاوره از خدمات مشاوره ای ما بهرمند شوید.

گروه نیماد چه خدماتی ارائه میدهد؟
 • سیستم سازی کسب و کار
 • فروش و پیاده سازی نرم افزار سی آر ام
 • برگزاری کارگاه های آموزشی
 • فروش پنل پیامک
 • فروش پنل صوتی
 • طراحی سایت
سیستم سازی چیست؟

در هر کسب و کاری چارچوب‌ها، سیاست‌ها و روش‌های کاری و تجاری وجود دارد که تمام فرآیندهای کلیدی بر اساس آن‌ها به صورت منظم و یکپارچه انجام می‌شوند. این سیاست‌ها از کارهای ساده مانند نحوه‌ی پاسخگویی به تلفن و پروتکل‌های اداری تا فرآیندهای پیچیده‌تر مانند نحوه‌ی پاسخگویی به نیازهای مشتریان و ایجاد رضایت در آن‌ها را شامل می‌شود. سیستم سازی وظیفه‌ی ایجاد این چارچوب‌ها در هر کسب وکاری را بر عهده دارد.

سیستم سازی شامل چه مواردی می شود؟

فرآیند سیستم سازی با همه‌ی اجزای یک کسب و کار مرتبط است و سیستم‌هایی از قبیل سیستم‌های موجودی، سیستم‌های پشتیبانی، سیستم‌های آموزشی و ارزیابی، سیستم‌های استخدام، سیستم‌های فروش و… را شامل می‌شود.

چه کسانی به سیستم سازی نیاز دارند؟
 1. مدیرانی که از وقفه های دائمی کارمندان در حین کار شکایت دارند و به ناچار باید بخشی از تمرکز و وقت خود را برعملکرد کارمندان اختصاص دهند.
 2. افرادی که می خواهند بدون درگیر شدن با مسائل جزیی چند کسب و کار را با هم مدیریت کنند.
 3. کسانی که به دنبال حفظ و رشد کسب و کار خود هستند، این افراد از طریق سیستم سازی کسب و کار از حداکثر توان کارکنان خود استفاده می کننند
 4. افرادی که به دلیل پر مشغله بودن زمان کافی برای اجرای ایده ها و برنامه های خود ندارند با استفاده از سیستم سازی زمان و انرژی خود را مدیریت کرده و تمام کارهای به تعویق افتاده  را انجام می دهند.
استفاده از CRM چه مزیت هایی خواهد داشت؟
 • افزایش تعداد مشتریان،
 • سریعتر به نتیجه رساندن فروش های در جریان،
 • وفاداری بیشتر مشتریان و
 • بالاتر رفتن در آمدها

همگی از نتایج استفاده صحیح از سیستم CRM (نرم افزار سی آر ام) برای سازمان شما خواهد بود. باید توجه داشته باشید خرید CRM به تنهایی در صورت عدم پیاده سازی صحیح آن در شرکت خروجی به همراه نخواهد داشت.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری نیماد به چه صورتی ارائه می شود؟

این نرم افزار در دو نسخه قابل ارائه می باشد

 • نسخه ابری(اجاره ای): به صورت سرویس ارائه میشود و هزینه نرم افزار به صورت ماهیانه از شما دریافت می شود
 • نسخه لوکال(دائمی): نصب نرم افزار روی سرور شما به صورت لایسنس همراه با قفل سخت افزاری که هزینه آن یک جا از شما دریافت می شود.
منظور از نسخه ابری چیست ؟

در این حالت نرم افزاری به صورت فیزیکی به مشتری داده نمی شود و نیاز نیست مشتری تجهیزات و سرور برای نصب نرم افزار داشته باشد بلکه مشتری به صورت SAAS نرم افزار و امکانات آنرا روی سرورهایی که نیماد مشخص کرده است استفاده میکند و بر اساس تعداد کاربر و مدت زمان استفاده هزینه را پرداخت میکند .

آیا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری نیماد فقط به صورت اینترنتی قابل استفاده است ؟

خیر ، علاوه بر نسخه روی ابر که به صورت سرویس ارائه میشود و الزاما نیاز به اتصال به اینترنت دارد امکان نصب نرم افزار روی سرور مشتری هم وجود دارد ، البته از نظر تعرفه قیمتی این دوحالت متفاوت هستند .

آیا نرم افزار crm نیماد فارسی شده یک نرم افزار خارجی است ؟

خیر ، این نرم افزار کاملا تولید شرکت فن آوری اطلاعات فارسی کام است . و کپی یا ترجمه هیچ نرم افزار دیگری نیست .

قیمت نرم افزار crm نیماد چقدر است ؟

این نرم افزار شامل امکانات پایه و ماژول های کاربردی (مورد نیاز برای کسب و کار های مختلف) می باشد

برای محاسبه هزینه نرم افزار می توانید با بخش فروش شرکت تماس بگیرید(۳۲۵۲۳۰۱۰-۰۳۴) کارشناسان ما بر اساس نوع کسب و کار و نیاز های شما همچنین بر اساس تعداد کاربران شما پیشفاکتور مناسب را برای شما ارسال می کنند.

چگونه می توانم نرم افزار را تست کنم ؟

برای اینکار میتوانید داخل سایت(nimaad.com) فرم در خواست دمو را پرکرده یا با بخش فروش شرکت تماس بگیرید (۳۲۵۲۳۰۱۰-۰۳۴) و  به مدت ۱۰ روز  نسخه آزمایشی نرم افزاردر اختیار شما قرار می گیرد. بهتر است قبل از این کار یک جلسه معرفی نرم افزار که به صورت رایگان برای شما تشکیل می دهیم شرکت نمایید.

در این جلسه کارشناسان ما شما را با فضای اصلی نرم افزار، منو و زیر منو آشنا سپس کسب و کار شما را بررسی و مثالهایی از استفاده نرم افزار در کسب وکارتان را برای شما توضیح می دهند.

آیا امکان بازیابی پشتیبان بانک اطلاعاتی از روی نسخه های ابری به نسخه لوکال نصب شده روی سرور مشتری وجود دارد ؟

بله ، ممکن است شما مدتی نسخه روی ابر را استفاده کنید و به هر دلیلی بخواهید نرم افزار را به صورت لوکال روی سرور خود داشته باشید . برای این کار در هنگام نصب، کارشناسان نیماد کار انتقال بانک اطلاعاتی را انجام خواهند داد .

آیا امکان تغییر امکانات و تعداد کاربران بعد از خرید وجود دارد ؟

چنانچه به صورت ابری نرم افزار را خریداری کرده اید در هر زمانی بعد از خرید می توانید نسبت به افزایش تعداد کاربر و یا خرید ماژولهای دیگر اقدام نمایید ، همچنین در پایان دوره ، زمانی که می خواهید نرم افزار خود را تمدید کنید میتوانید نسبت به کاهش تعداد کاربران و یا ماژول های دیگر اقدام نمایید .

در حالت لوکال فقط میتوانید تعداد کاربران و یا ماژول ها را افزایش دهید و نمی توانید کم کنید .

آیا نرم افزار آموزش حضوری دارد ؟

نسخه های ابری ۲ جلسه یک ساعته آموزش رایگان به صورت حضوری در محل شرکت دارند . برای نسخه لوکال۳ جلسه یک ساعته آموزش رایگان به صورت حضوری در محل شرکت برگزار می شود. برای مشتریانی که در کرمان حضور ندارد آموزش به صورت تلفنی و ریموت انجام می شود . چنانچه بیش از این مدت نیاز به آموزش وجود داشته باشد این کار با پرداخت هزینه ممکن خواهد بود .

محل قرار گیری سرورهای نسخه های ابری نرم افزار کجاست ؟

سرور ها در دیتا سنتر های معتبر داخل ایران قرار دارند.

آیا امکان پشتیبان گیری از نسخه های ابری وجود دارد ؟

بله ، امکان پشتیبان گیری از فایلهای بارگذاری شده و همچنین دیتابیس توسط مشتری وجود دارد ، همچنین اگر مشتری به هر دلیلی بخواهد اطلاعات را به نرم افزار دیگری منتقل نماید امکان گرفتن فایل خروجی با فرمت اکسل از بخش مشتریان و فرمهای نرم افزار وجود دارد .

آیا فضای ذخیره سازی اطلاعات در نسخه های ابری محدودیت دارد ؟

بله، فضای هاستینگ تخصیص داده شده ۲۰۰ مگابایت به صورت رایگان است، در صورت نیاز به فضای بیشتر بر اساس تعرفه این شرکت باید توسط مشتری، خریداری شود.

آیا برای پشتیبانی نیاز به پرداخت هزینه است ؟

در حالت استفاده به صورت ابری هیچ هزینه اضافی بابت پشتیبانی پرداخت نمی شود ( مگر زمانی که مشتری نیازمند خدمات حضوری است) . خدمات دیگر از طریق ثبت تیکت در مرکز پشتیبانی بدون هزینه است .

در حالتی که نرم افزار به صورت لوکال روی سرور مشتری نصب شده است پشتیبانی برای سال اول رایگان است ( مگر زمانی که مشتری نیازمند خدمات حضوری است) و از سال دوم به بعد پشتیبانی با عقد قرارداد پشتیبانی ممکن خواهد بود .

نحوه پشتیبانی نرم افزار چگونه است ؟

مشتریان می توانند با عضویت در مرکز پشتیبانی نیماد به آدرس  nimaad.me از خدمات پشتیبانی استفاده کنند و یا در صورت نیاز از طریق تماس تلفنی راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

نسخه های جدید نرم افزار چگونه در اختیار مشتریان قرار می گیرد ؟

در طول مدت قرارداد پشتیبانی در مرکز پشتیبانی نیماد عمل بروز رسانی نرم افزار توسط کارشناسان نیماد انجام خواهد شد . نسخه های ابری به صورت اتوماتیک به روز رسانی می شوند .

پیاده سازی(استقرار) نرم افزار چیست؟

بعد از خرید نرم افزار و گذراندن دوره آموزشی خود مشتری می تواند بخشهای مختلف نرم افزار را بر اساس نیاز خود تنظیم کند

(اختصاصی سازی نرم افزار) میتوانید به اطلاعات مشتریان مشخصه های دلخواه اضافه کنید و یا فرمهایی که مایلید با فیلدهای دلخواد در نرم افزار بسازید. و یا بر اساس نیاز خود گردش کارهای متنوع ایجاد کنید .

اما پیاده سازی یک سیستم CRM که با عث ارتقاء عملکرد سیستم کاری شما شود چیزی بیشتر از نصب یک نرم افزار CRM و اختصاصی سازی کردن آن می باشد. پیاده سازی crm در یک سازمان به صورت موفق و موثر نیازمند تحلیل سیستم بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش و همچنین تعیین اهداف و برنامه ریزی جهت فرهنگ سازی ان در سازمان می باشد.

در صورت تمایل مشتری شرکت می تواند طی برگزاری ۲-۳ جلسه به تحلیل سیستم و کسب و کار شما بپردازد(البته هزینه ای جدا از نرم افزار دارد) و در نهایت بهترین برنامه با هدف بهبود کسب وکار را برای شما اجرا نماید(شایان ذکر است کلیه مراحل داخل نرم افزار شما پیاده سازی می شود)

چه زمانی نیاز به پیاده سازی (استقرار) نرم افزار دارید؟

از روز خرید نرم افزار هر زمان که احساس کنید نیاز به این خدمت دارید کافیست با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید(۳۲۵۲۳۰۱۰-۰۳۴)

برای بهبود کسب و کارتان هیچ زمانی دیر نیست.

آیا امکان برداشتن نوشته کپی رایت از پایین نرم افزار وجود دارد ؟

در نسخه ابری این امکان وجود ندارد ولی در نسخه لوکال ممکن است .

آیا میتوان آدرس URL ورود به نرم افزار در نسخه های ابری را تغییر داد ؟

بله امکان پذیر است .در حالت عادی اگر بخواهید وارد نرم افزار (نسخه روی ابر) شوید باید آدرس URL که شرکت در اختیار شما قرار داده را وارد نمایید . اگر بخواهید به جای این آدرس از یک آدرس دیگر استفاده کنید با بخش فنی شرکت تماس بگیرید یا از طریق تیکت در سامانه پشتیبانی به آدرس nimaad.me  درخواست خود را ثبت نمایید.

اگر مشتری نسخه ابری خود را به موقع تمدید نکند و بعد از گذشت چند ماه بخواهد دوباره اقدام به تمدید کند آیا امکان پذیر است ؟

بله امکان پذیر است ،نیماد  حداکثر ۳ ماه اطلاعات و دیتابیس مشتریان را نگه میدارد تا در صورت برگشت مشتری بتواند دوباره سرویس قبلی خود را تمدید نمایید .

آیا امکان سفارشی سازی نرم افزار بر اساس خواسته مشتری وجود دارد ؟

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری نیماد یک پکیج نرم افزاری عمومی است که میتواند در هر صنفی استفاده شود.

بدون نیاز به سفارشی سازی توسط نیماد خود مشتری می تواند بخشهای مختلف نرم افزار را بر اساس نیاز خود تنظیم کند ، میتوانید به اطلاعات مشتریان مشخصه های دلخواه اضافه کنید و یا فرمهایی که مایلید با فیلدهای دلخواد در نرم افزار بسازید. و یا بر اساس نیاز خود گردش کارهای متنوع ایجاد کنید . همچنین اگر ماژول گزارش ساز را داشته باشید میتوانید گزارشات اختصاصی ایجاد کنید. همچنین در صورتی که مایل باشید شرکت می تواند استقرار(پیاده سازی) نرم افزار را برای شما انجام دهد.

آیا هزینه سامانه پیام کوتاه نیماد یکبار پرداخت می شود؟

بله، هزینه فعال‌سازی تنها یکبار پرداخت می‌گردد و نیاز به تمدید ندارد و تنها هزینه بعدی شما، بابت شارژ سامانه جهت ارسال پیامک ها می باشد. قابل توجه است بسیاری از شرکت‌های دیگر، هر سال بابت سامانه و شماره هزینه تمدید از شما دریافت می‌کنند اما گروه فناوری نیماد هزینه‌ای در سال‌های آتی از شما دریافت نخواهد کرد.

من قبلا از شرکت دیگری سامانه پیام کوتاه و شماره اختصاصی گرفته ام آیا امکان انتقال سامانه به شما وجود دارد؟

بله، اینکار به سادگی امکان پذیر است. کافی است به شرکت مذکور نامه ای بزنید که به اپراتور مربوطه اعلام کند شماره شما را به سامانه پیامکی نیماد انتقال دهد. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.

آیا برای استفاده از پنل اس ام اس نیاز به سخت افزار و نرم افزار جانبی است؟

خیر، سامانه پیام کوتاه نیاز به سخت افزار یا نرم افزار خاصی ندارد. شما تنها با یک کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و حتی گوشی موبایل متصل به اینترنت می توانید از کلیه امکانات سامانه پیام کوتاه (ارسال، دریافت و دیگر خدمات آن) بهره مند شوید. سامانه پیام کوتاه با مرورگر کامپیوتر شما (موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم یا هر مرورگر دیگری که داشته باشید) کار می کند.

آیا محدودیتی در ارسال پیامک وجود دارد؟

خیر، شما با استفاده از اعتبار موجود در پنل خود می توانید به هر تعدادی که تمایل دارید، SMS گروهی یا تکی ارسال کنید بدون اینکه محدودیت زمانی برای ارسال SMS ها داشته باشید.

آیا با سامانه می توان به شماره های ایرانسل، رایتل و تالیا پیامک ارسال نمود؟

بله، خدمات سیستم ارسال پیام کوتاه برای این شماره ها هم وجود دارد.

پس از شارژ سامانه، تا چه زمانی می توان اعتبار آن را مصرف نمود؟

هیچ محدودیت زمانی در استفاده از اعتبار وجود ندارد و هر زمان حتی در سالهای بعد نیز می توانید از آن استفاده کنید.

آیا امکان مشاهده گزارش پیام های ارسالی و تحویل آنها به مخاطبین (Delivery) وجود دارد؟ استفاده از این قابلیت هزینه ای دارد؟

امکان قابلیت نمایش گزارش پیام کوتاه و وضعیت آنها بصورت رایگان بوده و جزء امکانات پیش فرض است. برای مشاهده همه امکانات پیش فرض به اینجا بروید.

آیا نسخه پایه امکان ارتقاء به نسخه کامل یا اضافه ماژول به آن را دارد؟

بله در هر زمان امکان ارتقاء به نسخه کامل یا اضافه ماژول وجود دارد و تنها هزینه ما به التفاوت آن دریافت می شود.

آیا هزینه پیامک هایی که بدلیل فیلتر بودن شماره موبایل گیرنده، به وی نمی رسد از حساب ما کم می شود؟

خیر، اگر بدلیل اینکه شماره موبایل گیرنده در لیست شماره های فیلتر شده از سوی مخابرات (بستن تبلیغات) قرار دارد و پیام کوتاه به وی نمی رسد هزینه ای از شما کم نمی شود (هزینه آن به حساب شما برگشت داده می شود)

شایان ذکر است که بر اساس درخواست برخی از مشترکین، شماره آنان در لیست شماره موبایل های فیلتر شده قرار گرفته است و پیامک های تبلیغاتی به آنان نمی رسد

پیش شماره های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ و ۰۲۱ چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

هر کدام از این پیش شماره ها توسط مخابرات به یک پیمانکار (اپراتور) واگذار شده است و با توجه به سیاست های اپراتور تفاوتهایی در ارائه خدمات توسط آنها وجود دارد.

آیا دریافت پیام کوتاه هزینه دارد؟

خیر دریافت پیام کوتاه هزینه ندارد و رایگان است.

آیا سرعت اینترنت من تاثیری در سرعت ارسال پیامک ها دارد؟

خیر، شما از هر نوع اینترنتی (ADSL، کارت اینترنت، مبین نت، ایرانسل، همراه اول، رایتل، اینترنت گوشی، اینترانت ملی، وایرلس، وای فای و … ) که استفاده کنید و حتی اگر سرعت اینترنت شما هم بسیار پایین باشد تاثیری در سرعت ارسال پیامک ها ندارد چراکه پیامک ها توسط سرور ما ارسال می شود.

آیا امکان ارسال پیام فقط در ساعات اداری شرکت وجود دارد؟

خیر. در هر ساعت از شبانه روز می توانید نسبت به ارسال یا دریافت پیام کوتاه اقدام نمایید.

آیا امکان انتخاب شماره برای ارسال و دریافت پیامک وجود دارد؟ آیا می توانم چند شماره برای ارسال و دریافت پیامک داشته باشم؟

بله شما می توانید شماره یا شماره های مورد نظر خود را پیشنهاد بدهید و در صورتیکه قبلا آن شماره توسط شخص دیگری رزرو نشده باشد قابل واگذاری به شما است. همچنین گروه فناوری نیماد یک خط اختصاصی رایگان به انتخاب شما برای شما فعال می‌نماید.

درصورتیکه بخواهم در سایت خودم ارسال و دریافت پیامک داشته باشم به چه صورت باید عمل کنم؟

این کار با استفاده از ماژول وب سرویس قابل انجام است. راهنما و مستندات وب سرویس در قسمت “خدمات وب‌سرویس” پنل نیمادپیامک موجود است که با استفاده از آنها می توانید سرویس پیام کوتاه را در سایت خود نیز راه اندازی نمایید.

من از یک نرم افزار استفاده می کنم که می خواهم در آن قابلیت ارسال و دریافت پیامک وجود داشته باشد. راه حل چیست؟

این کار توسط وب سرویس و API قابل انجام است. برای اطلاعات بیشتر راهنما و مستندات آن را در قسمت خدمات وب‌سرویس پنل نیمادپیامک بخوانید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

پشتیبانی سامانه پیام کوتاه به چه صورت است؟

پشتیبانی بصورت تلفنی و همچنین سیستم جامع پشتیبانی در تمام ساعات شبانه روز امکان پذیر است.

نحوه خرید شارژ (اعتبار پیام کوتاه) چگونه است؟

امکان خرید شارژ (اعتبار پیام کوتاه) هم بصورت آنلاین از طریق خود سامانه پیام کوتاه و با استفاده از کارتهای بانکی (شتاب) و هم بصورت واریز وجه به بانک یا کارت به کارت و ثبت فیش آن در سامانه پیام کوتاه امکان پذیر است.

تایید شماره درخواستی من چه مدت طول می کشد؟

حداکثر در مدت زمان ۲۴ ساعت بعد از تقاضای شما، شماره درخواستی شما تایید و به شما واگذار می شود

تفاوت این سامانه با GMS Modem چیست؟

GSM Modem یک قطعه سخت افزاری است که با قرار دادن یک سیم کارت در داخل آن می توان اقدام به ارسال پیامک نمود. این روش علاوه بر اینکه هیچ مزیتی نسبت به سامانه پیام کوتاه دارد دارای معایبی به شرح ذیل است:

 1. سرعت ارسال پیام کوتاه در این روش بسیار پایین است (۵ الی ۱۰ پیامک در دقیقه)
 2. گیرنده پیام کوتاه به جای مشاهده شماره های مجازی پیام کوتاه که با ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ شروع می شوند شماره سیم کارت را مشاهده می نماید.
 3. این روش نیاز به قطعه سخت افزاری دارد در حالیکه سامانه پیام کوتاه بدون احتیاج به هیچ سخت افزاری کار می کند و به همین دلیل از هرکجای دنیا که باشید می توانید کار خود را انجام بدهید.
 4. امکانات این روش بسیار محدود است بگونه ایکه حتی امکان استفاده از بانک شماره موبایل ندارد.
 5. این روش قابلیت پشتیبانی آنلاین و غیر حضوری ندارد.
دلیل اختلاف قیمت سامانه شما با دیگران چیست؟

عوامل زیادی بر این موضوع موثر هستند. از جمله این عوامل آن است که بسیاری از شرکتهای ارائه دهنده سرویس پیام کوتاه، از ارائه یک شماره اختصاصی به شما پرهیز می نمایند و در واقع شماره شما با شماره های سایر مشتریان آن شرکت مشترک است. انجام این اقدام علاوه بر آنکه قانونی نیست باعث می شود برخی امکانات از جمله امکان دریافت پیام کوتاه نیز برای شما فراهم نباشد.

امنیت اطلاعات به چه صورت می باشد؟

امنیت کامل در نرم افزار و حتی تعیین سطح دسترسی در نیمادپیامک برای عدم دسترسی به اطلاعات و پیامکهای کاربران بصورت کامل پیش بینی شده است و به همین دلیل تاکنون هیچگونه مشکلی امنیتی از سوی هیچکدام از مشتریان سامانه نیمادپیامک بوجود نیامده است.

تعرفه سامانه پیام کوتاه چند هست؟

تعرفه ارسال سامانه شما در بخش پروفایل پنل شما  بر طبق شماره خط ارسالی؛ تعرفه ارسال با هر کدام از اپراتورها مشخص هست.

به چه روشهایی میتوانیم به بلک لیست ها پیام ارسال کنیم؟

چنانچه متن پیام صرفا اطلاع رسانی باشد میتوانید از خطوط خدماتی عمومی استفاده نمایید که به بلک لیست ها ارسال انجام شود و همینطور چنانچه خط اختصاصی شما خدماتی باشد برای ارسال پیام به بلک لیست ها میتوانید از ان استفاده نمایید.

ضمنا ارسال از طریق خط سیم کارتی نیز فعال هست که محدودیتی در ارسال متن(تبلیغاتی یا خدماتی) ندارد اما لطفا قبل از ارسال، اطلاعیه های مربوط به این بخش ارسال را در صفحه نخست پنل به دقت مطالعه نمایید و سپس با توجه به قبول شرایط این ارسال از خط سیم کارتی استفاده نمایید.

تعرفه ارسال بلک لیست با خط سیم کارتی چند میباشد؟

تعرفه ارسال با خط سیم کارتی ۲۰ درصد گران تر از تعرفه ارسال شما با خط ۱۰۰۰ می باشد.

برای خرید خطوط اختصاصی قیمتها را کجا میتوان دید؟

در سایت  npayam.ir قیمت خطوط باتوجه به تعداد رقم ها و همچنین نوع شماره؛انتخابی یا غیر انتخابی، متفاوت هست که لیست تعرفه کامل قیمت ها در سایت موجود هست.

نحوه ی خدماتی کردن خطوط اختصاصی به چه شکل است و چه شرایطی دارد؟

جهت خدماتی نمودن خطوط اختصاصی خود به منوی پشتیبانی پنل پیامک خود بروید دربخش درخواست خط خدماتی  قبل از ثبت درخواست راهنمای این بخش را به دقت مطالعه نمایید.خدماتی نمودن خطوط اختصاصی زمان بر هست و همچنین نیاز به ارسال سفته دارد که در بخش راهنما جزییات شرح داده شده است.پس مطالعه راهنما فرم درخواست خط خدماتی مربوط به اپراتور خط خود را دانلود و تکمیل نمایید.

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated

سؤال دیگری دارید؟

_

از فرم مقابل استفاده کنید
و سؤالتان را از ما بپرسید؛
با افتخار پاسخگوئیم :‌)