ماژول تبریکات و مزایای آن در سامانه پیام کوتاه


ماژول تبریکات و مزایای آن در سامانه پیام کوتاه

[su_highlight background=”#d3e9f4″ color=”#050806″]با استفاده از ماژول تبریکات در سامانه پیام کوتاه  یادآور روزهای خوش  مخاطب خود باشید.[/su_highlight]
خدمات سامانه پیام کوتاه بصورت گروهی مقرون به صرفه هستند و تاثیر بسزایی بر مشتریان دارد.
با کمک سامانه پیام کوتاه شما میتوانید پیام های فردی یا پیام های گروهی را بصورت موثر ارسال کنید.

در طول زندگی شما؛ اگر سالگرد ازدواج، ترفیع در شغل، تولد یک نوزاد و یا هر دستاورد دیگری است. بهترین راه جشن گرفتن، ارسال یک پیام تبریک دوست داشتنی با سامانه پیام کوتاه به عزیزان شما است.

ماژول تبریکات

احتمالا شما به این فکر افتاده اید که چطور مشتریان و یا کارمندان خود را خوشحال کنید. در صورتی که بخواهید پیامی جهت تبریکات  به مشتریان یا کارمندان خود ارسال کنید میتوانید از ماژول تبریکات در سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید.

[su_note note_color=”#cfe7fa” text_color=”#000000″ radius=”14″]با استفاده از ماژول تبریکات سامانه پیام کوتاه می توان به صورت خودکار رویدادهای ثبت شده با متن دلخواه توسط شما به مشتریان تان ارسال شود. پیامک ها را می توان برنامه ریزی کرد تا در یک تاریخ و زمان خاصی ارسال شوند. پیام ها را می توان به راحتی با استفاده از گزارش های تحویل در سامانه ارسال و دریافت پیامک ردیابی کرد. همچنین شما قادر به دیدن پیام ها به شماره تلفن همراه تحویل داده شده است هستید.[/su_note]

چرا باید از ماژول تبریکات سامانه پیام کوتاه استفاده کنیم؟

از مهم ترین ویژگی هایی که این ماژول دارا میباشد این است که اس ام اس برای استفاده در مرحله بعد ذخیره میشود. شما میتوانید بصورت خودکارمناسبت های مختلف را به مخاطبان ومشتریان تان تبریک بگویید؛ این امر موجب میشود دید مخاطب نسبت به شما بهتر شود.

دیگر ویژگی های ماژول تبریکات

یکی دیگر از ویژگی های خاص ماژول این است که شما میتوانید بصورت نامحدود مناسبت ها و رویدادها را ثبت کنید. همچنین میتوان ارسال اس ام اس مناسبت ها با نام و نام خانوادگی را به عنوان ویژگی دیگر این ماژول عنوان کرد.

ارسال پیام تبریک تولد و… با سامانه پیام کوتاه به مشتریان در روز تولدشان از طرف صاحبان کسب وکار یکی از گزینه های مناسب هست. اما تبریک تولد بدون کمک گرفتن از سامانه پیام کوتاه برای کارفرماهایی که مشتریان زیادی دارند کار ساده ای نخواهد بود. ضمن اینکه با افزایش تعداد مشتریان این کار وقت گیر تر میشود مثلا تبریک روز پزشک،روز معلم،روز مهندس و.. از جمله مواردی هست که می توان بتعداد انبوه در سامانه ثبت وارسال کرد.

قطعا شما نیز به فکر ارسال اس ام اس تبریک تولد یا رویدادهای دیگر به مشتریان خود بوده اید. پیشنهاد ما به شما استفاده از سامانه پیام کوتاه برای ارسال متون مناسبتی به مشتریان تان است. برای مثال: بانک ها میتوانند با این سامانه برای کارمندان خود در کل کشور به صورت انبوه پیام تبریک تولد و.. ارسال کنند. ارسال پیامک نامحدود یکی دیگر از ویژگی های سامانه پیام کوتاه میباشد که برای سازمان های بزرگ با مشتریان زیاد قابل اجراست.

همچنین شما میتوانید تنظیمات را طوری درسامانه پیام کوتاه انجام دهید که؛ برای مناسبت های خاص برای مشتریان تان در هر زمانی ارسال پیام صورت پذیرد و تخفیف ویژه برای خرید آن ها در آن روز قائل شوید. همین امر سبب جذب و رضایت مشتری میشود؛ و باعث بازاریابی دهان به دهان میشود که موجب افزایش مشتریان و وفاداری میشود.

[su_heading size=”15″]پس هم اکنون در سامانه پیام کوتاه ما ثبت نام کنید و از ویژگی های ماژول تبریکات بهره مند شوید.[/su_heading]

آموزش سرویس‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *