لوگو نیماد
جستجو
ورود / عضویت

23 مزیت استفاده از خط ثابت تلفن ابری

این مطلب را به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

1- کاهش چشمگیر هزینه های جاری

بدون نیاز به اجاره واحد تجاری و خرید خط تلفن، کسب و کار خود را شروع کنید!
تماس های شما در بستر شبکه با یک پنل کاربری برقرار می شود و هرجایی که باشید، قابلیت دسترسی دارد

2- خط تلفن ثابت با مالکیت دائمی

یک خط تلفن ثابت با مالکیت دائمی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. با استفاده از این خط تلفن، تمامی مکالمات از طریق خط تلفن ثابت اینترنتی با استفاده از دایورت تماس بر روی خطوط ثابت یا موبایل انجام می شود. استفاده از این خطوط تلفن نیاز به کابل کشی و تجهیزات مخابراتی وجود ندارد و تعرفه تماس بسیار به صرفه تر از خطوط مخابراتی محاسبه می شود

3- امکان تماس ورودی و خروجی

با استفاده از نرم افزارهای موبایلی که برای سامانه ویپ طراحی شده است این قابلیت وجود دارد که بتوانید در هر زمانی تماس از طریق ویپ (VOIP) برقرار کنید و یا تماس های ویپی را با تلفن همراه خود پاسخ دهید. یکی از مزیت های جذاب این سرویس امکان دایورت کردن هر داخلی روی یک شماره به خصوص است که از طریق دایورت و پاسخ دهی از طریق موبایل، محدودیت در دسترس نبودن اینترنت و سرعت کم آن برطرف می­شود.

4- سازگاری با CRM ها و اتوماسیون های اداری 

سازگاری سیستم های تلفنی مبتنی بر VOIP با نرم افزارهای مدیریت مشتری (CRM) و اتوماسیون های اداری سبب سهولت در تماس ها می­شود و کمک می­کند زمان صرف شده کوتاه تر شود. این قابلیت با یکپارچه سازی و دسته بندی منظم مشتریان می­تواند به وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما ارتباط برقرار کند و پیگیری امور را سهولت ببخشد.

5- قابلیت تعریف چندین منشی تلفنی

شما می­توانید در سامانه چندین پیام صوتی برای منشی تلفن  (IVR) خود در نظر بگیرید. این امکان برای مواقعی که برنامه کاری تغییر می­کند به شما کمک می­کند. ممکن است در تایم صبح تا بعد از ظهر که نیروها به صورت حضوری در مجموعه حضور دارند بخواهید متن و داخلی های متفاوتی نسبت به زمانی که حضور ندارند پخش شود که این امکان در سامانه وجود دارد.

6- قابلیت ایجاد داخلی نامحدود

برخلاف سایر تلفن های ویپ، برای ایجاد داخلی های مورد نظر شما هیچ محدودیتی وجود ندارد و تعریف آن بسیار ساده انجام می شود.

7- ارائه گزارشات تماس

طبق تنظیماتی که وجود دارد میتوانید گزارشات تمامی تماس های روزانه و ماهانه و سالیانه را در پنل مشاهده کنید و تنظیم کنید که گزارشات به صورت روزانه برای شما ایمیل یا پیامک شود.

8- دایورت تماس

با فعال کردن “دایورت تماس” هیچ تماسی بدون پاسخ نمی ماند، در صورت عدم حضور کارشناسان برای پاسخگویی، تماس به صورت مستقیم با شماره موبایل تعریف شده برقرار می شود.

9- صندوق صوتی

صندوق صوتی  همانند پیغام گیر در تلفن های عادی عمل می کند و در زمان های مشخص شده از سمت شما، تماس ها را در پوشه ای ضبط و ذخیره می کند.

10- فکس اینترنتی

تمامی فکس ها به جای دریافت از طریق سخت افزار که ممکن است برای همگی در دسترس نباشد، به صورت ایمیلی دریافت می شوند.

11- ماژول کالرآیدی

با تماس مشتریان، مشخصات و اطلاعات تماس آنها در سامانه به کارشناسان نمایش داده می­شود و ارتباط کارمندان با مشتریان را نزدیک تر و راحت تر می­کند.

12-سیستم پاسخگوی خودکار ivr

صدای ضبط شده ای که پس از تماس با مجموعه ها برای شما پخش می­شود و اطلاعات لازم برای آشنایی با بخش های مختلف مجموعه را می­دهد از طریق تلفن گویا یا منشی تلفن یا همان پاسخگوی خودکار انجام می­شود.

13- تعریف هفته کاری  روزهای خاص

این امکان در سامانه برای شما وجود دارد که تعیین کنید هر روز هفته چه برنامه ای برای تماس ها وجود داشته باشد. ممکن است شما در روزهای جمعه و تعطیلات بخواهید تماس ها را به گونه ای دیگر یا توسط شخص دیگری مدیریت کنید که این امکان در سامانه وجود دارد.

14- تماسگیر خودکار پیام صوتی

با استفاده از این قابلیت سیستم به صورت خودکار با مشتریان تماس گرفته و پیام های ضبط شده ای مثل اعلام تعویق اقساط یا تبریک روز تولد و موارد این چنینی را اعلام می­کند. با استفاده از این قابلیت که به صورت اتوماتیک انجام می­شود امکان تماس با مخاطبان بدون صرف وقت نیروی انسانی و در تمامی ساعات شبانه روز قابل انجام است.

15- راه اندازی و فعالسازی سریع

نحوه درخواست و راه اندازی تلفن ثابت سازمانی بر خلاف تلفن ثابت شهری زمان بر نیست و در کمتر از 24 ساعت به صورت کامل راه اندازی می شود.

16- مالکیت دائمی خط تلفن

مالکیت دائمی این خطوط بر خلاف خطوط E1 و شماره های مجازی دائمی و به نام درخواست کننده است و این قابلیت وجود دارد که با جابجایی مکان همان شماره منتقل شود

17- عدم نیاز به کابل کشی و تجهیزات پیچیده

برای استفاده از این سرویس نیازی به کابل کشی و تجهیزات سخت افزاری مانند تلفن های ویپ و اجاره سرور وجود ندارد و استفاده و راه اندازی آن آسان است.

18- خط غیر انتخابی رایگان

یک خط 8 رقمی با شماره رندوم و غیر انتخابی به صورت رایگان به شما تعلق می¬گیرد که پیش شماره آن با شهر درخواستی شما منطبق است.

19- هزینه تماس بین خطوط کاملا رایگان

علاوه بر مکالمات بین داخلی ها، هزینه مکالمه بین تمامی خطوطی که از سرویس ویپ استفاده می کنند کاملا رایگان است و کمک می کند در هزینه شرکت ها صرفه جویی شود.

20- تعرفه بسیار اقتصادی

هزینه برقراری تماس در این سرویس بسیار پایین تر از تعرفه خطوط ثابت شهری است و در کنار دیگر مزایای آن می تواند دلیل انتخاب مجموعه های بزرگ و کوچک باشد.

21- قابلیت تماس ورودی و خروجی

امکان تماس ورودی از جدیدترین امکانات این سرویس به شمار می رود که اعتبار بخشی به کسب و کارهای نوپا را به ارمغان می آورد. همچنین امکان پاسخگویی به تماس ها نیز فراهم است.

22- امکان استفاده از یک سرشماره ثابت برای شعب مختلف

کسب و کارهایی که شعب مختلف در سطح شهر دارند می توانند از طریق یک شماره ثابت با داخلی های متنوع به صورت یکپارچه با مشتریان خود در ارتباط باشند.

23- امکان مکالمه از طریق گوشی موبایل

این امکان کمک می کند محدود به تلفن ثابت و سامانه نباشید و در هر نقطه ای که هستید بدون نیاز به اینترنت تماس ها از طریق دایورت به شما متصل شوند.

24- مدیریت قدرتمند تر تماس های ورودی و خروجی

تمام مکالمات برای بررسی مجدد شما ضبط می شوند و تماس های همزمان در صف تماس باقی می مانند.

با امکاناتی فراتر از تلفن ثابت و هزینه ای پایین تر از آن، نیازهای شما برای برقراری ارتباط با مشتریان از طریق تلفن ابری بر طرف خواهد شد.

به این مطلب امتیاز بدهید:

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را به اشتراک بگذارید

درخواست مشاوره نیماد

جهت تماس، فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس با کارشناسان:     91012460-034