لوگو نیماد
جستجو
ورود / عضویت

5 نکته کلیدی در بازاریابی دیجیتال

این مطلب را به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

نکات کلیدی بازاریابی دیجیتال

1.موتورهای جستجو

ازآنجایی‌که اکثر مردم با استفاده از موتور جستجو وارد وب می‌شوند، دانستن اینکه چگونه کار می‌کند و دانستن اینکه چگونه از طریق موتور جستجو خود را قابل‌رؤیت کنیم، بسیار مهم است. از طریق بازاریابی موتورهای جستجو، می‌توانید یک نام تجاری را ایجاد کنید، یا یک خرید را انجام دهید یا مشتری را به دست آورید که بعداً می‌تواند از طریق کانال‌های بازاریابی مستقیم بسته شود.

دانستن تمام گزینه‌هایی که برای نام تجاری و بازاریابی از طریق موتورهای جستجو امکان‌پذیر است لازم است که یک شرکت سازنده خوب باشد.

5 استراتژی برای بازاریابی موتور جستجو وجود دارد:

  • بهینه‌سازی موتور جستجو (جستجوگرها)
  • پرداخت برای هر کلیک (PPC)
  • تبلیغات متنی
  • مشارکت در پرداخت
  • بهینه‌سازی دارایی دیجیتال

شرکت‌هایی که از SEO و PPC استفاده می‌کنند بالاترین رتبه‌ها رادارند.

2.فیس بوک و دیگر رسانه‌های بازاریابی دیجیتال

باید روند تعامل افراد در رسانه‌های اجتماعی را درک کنید. افراد با دیدن یک تبلیغ، یا صفحه فیس بوک یا یک عکس و غیره، بانام تجاری درحالی‌که در رسانه‌های اجتماعی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند، نظرات خود را در مورد محصول و یا به اشتراک گذاشتن یا ارائه بازخورد به دوستان و بستگان دیگر می‌پردازند. حضور در شبکه های اجتماعی بخشی از بازاریابی دیجیتال است.

بیشتر بدانید: شبکه های اجتماعی فرصتی برای افزایش فروش

3.بازاریابی ایمیلی

یک پیشنهاد دریافت ایمیل ،در مورد محصول، تخفیف، پیشنهاد‌ها و رویدادها باید مرتبط و جالب باشد و مصرف‌کننده را به سمت وب‌سایت کسب‌وکار یا خرید هدایت کند.

بیشتر بدانید: بازاریابی ایمیلی چیست؟

ساخت یک وب‌سایت با یک سلسله‌ مراتب منطقی  بر اساس هدف وب‌سایت، یک مهارت مهم برای به دست آوردن مشتریان است. وب‌سایت می‌تواند از HTML، PHP و یا ورد پرس بسته به علاقه ما باشد.

بیشتر بدانید: راه اندازی کسب و کار اینترنتی

5.رسانه‌های موبایل

ازآنجایی‌که اکثر جمعیت ما زمان بیشتری را صرف تلفن‌های همراه نسبت به رایانه‌های رومیزی و رایانه می‌کنند، باید یاد بگیرند که چگونه تبلیغات، صفحات وب و تصاویر رسانه‌های اجتماعی را به تلفن همراه تطبیق دهند.

بسیاری از شرکت‌ها یک برنامه تلفن همراه برای خرید محصول دارند.

یک متخصص درزمینهٔ بازاریابی دیجیتال باید بداند که چگونه می‌توان هم‌زمان یک کمپین را در تمام سیستم‌عامل‌ها به کار گرفت ازجمله  نمایش مشخصات عمومی، تویی‌تر و صفحه وب شما.

بازاریابی دیجیتال یک میدان بزرگ و هیجان‌انگیز است که به‌سرعت پیشرفت می‌کند. شرکت‌ها تلاش می‌کنند افراد ماهر درزمینهٔ رسانه‌های دیجیتال را برای کمک به رشد کسب‌وکارشان جذب کنند. این تنها راه برای کسب‌وکارهاست تا بتوانند جلوتر از رقابت باشد.

بیشتر بدانید: بازاریابی پیامکی چیست؟

به این مطلب امتیاز بدهید:

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره نیماد

جهت تماس، فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس با کارشناسان:     91012460-034